O MNIE

Nazywam się Aleksandra Pakuła. Jestem trenerką etykiety i założycielką Instytutu Etykiety. Poza salą szkoleniową od ponad siedmiu lat wiedzę z zakresu dobrych manier propaguję także w Internecie. Jestem autorką trzech książek:

„Z klasą. Vademecum współczesnej damy”
& „Z klasą w biznesie” & „Z klasą na każdą okazję. Część I”

 W 2022 roku zostałam Laureatką plebiscytu Doskonałość sieci 2022 w kategorii STYL, organizowanego przez magazyn Twój styl.

Trenerka etykiety - Aleksandra Pakuła

INSTYTUT ETYKIETY

Instytut Etykiety powstał z pasji do dzielenia się wiedzą z zakresu dobrych manier i komunikacji. Każdego dnia wspieram moich klientów w procesie budowania profesjonalnego wizerunku tak osób, jak i całych organizacji. Zwracam uwagę na detale, ponieważ to one mają największy wpływ na późniejszy odbiór całego projektu. Uczę, wskazuję gotowe rozwiązania, ale także zachęcam do aktywowania własnej kreatywności.

 Udowadniam, że elegancja nie musi być nudna, lecz może stać się znakiem rozpoznawczym tak osoby, jak i marki.

Aleksandra Pakuła - trenerka etykiety i eleganckiego zachowania

misja

W świecie szybkiej mody, niechlujnych relacji i błyskawicznie przemijających trendów ja zwracam uwagę na detale, które stanowią solidne fundamenty dla wdrażanych rozwiązań. 

Pomagam odnaleźć się w rzeczywistości skomplikowanych biznesowych relacji, przekazując wiedzę wiadomości z zakresu współczesnej etykiety. Dostarczam niezbędnej wiedzy z zakresu etykiety biznesu, etykiety towarzyskiej, etykiety przy stole oraz etykiety dla dzieci.

Opracowuję oraz wdrażam strategie komunikacyjne, pomagając moim klientom utrwalać już zawiązane relacje oraz docierać do nowych odbiorców.

Twoje zakupy0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0