Szkoła dla dam - szkolenie stacjonarne w Warszawie

17 września 2021 roku | 2 października 2021

Przez całe stulecia młode dziewczęta odbierały lekcje dobrego wychowania, by bez problemu odnaleźć się w świecie, z którym w dorosłości przyjdzie im się zmierzyć. Dziś nikt już o tym nie pamięta, choć rola kobiety w społeczeństwie zmieniła się w tak diametralny sposób, że to właśnie w 2021 roku powinny one odbierać lekcje dobrych manier – by podbijać świat pewnością siebie w każdej sytuacji!

Zrzut ekranu 2021-07-27 o 17.48.07

Kim jestem?

Nazywam się Aleksandra Pakuła. Jestem trenerką etykiety i założycielką Instytutu Etykiety. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w dziedzinie marketingu usług profesjonalnych i posiadam duże doświadczenie w pracy z osobami na najwyższych szczeblach korporacji. 

Instytut Etykiety powstał z pasji do dzielenia się wiedzą z zakresu dobrych manier i komunikacji. Każdego dnia wspieram moich klientów w procesie budowania profesjonalnego wizerunku tak osób, jak i całych organizacji.

Zwracam uwagę na detale, ponieważ to one mają największy wpływ na późniejszy odbiór całego projektu. Uczę, wskazuję gotowe rozwiązania, ale także zachęcam do aktywowania własnej kreatywności. Udowadniam, że elegancja nie musi być nudna, lecz może stać się znakiem rozpoznawczym tak osoby, jak i marki.

W świecie szybkiej mody, niechlujnych relacji i błyskawicznie przemijających trendów ja zwracam uwagę na detale, które stanowią solidne fundamenty dla wdrażanych rozwiązań. Pomagam odnaleźć się w rzeczywistości skomplikowanych biznesowych relacji, przekazując wiedzę wiadomości z zakresu współczesnej etykiety. Dostarczam niezbędnej wiedzy z zakresu etykiety biznesu, etykiety towarzyskiej, etykiety przy stole oraz etykiety dla dzieci. 

Podczas szkolenia

Ważne informacje

Szkolenie ma charakter warsztatowy. Szkoła dla dam nie składa się z nudnych wykładów, które prowadzą do nieeleganckiej w towarzystwie drzemki. To uniwersytet kobiet, które chcą zdobyć świat na własnych zasadach!

Potrzebujesz przykładów?

Szkolenie jest dla uczestników, a nie dla trenera! W końcu czasu nie wolno wydawać na głupoty.

Prestiżowe miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w prestiżowej restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. W czasie szkolenia, w ramach modułu poświęconego zachowaniu przy stole, uczestniczkom zostanie zaserwowany trzydaniowy posiłek składający się z przystawki, zupy, dania głównego oraz deseru. Dania zostaną przygotowane przez szefa kuchni restauracji. 

Uczestniczki będą mogły skosztować win oraz innych, niealkoholowych napojów.

Podczas całego szkolenia do dyspozycji uczestniczek pozostawał będzie bufet kawowy.

Weź udział w szkoleniu - zapisz się już dziś!
    Warsztat 8-godzinny

    1 497 PLN

    Szkolenie rozpocznie się o 9:00 i potrwa do 17:00. Po kliknięciu w przycisk na dole możesz wybrać datę szkolenia.
      © 2021 Instytut Etykiety. Realizacja: Dotleniamy.pl