WEBINAR

15 GRUDNIA 2021 ROKU, 19:30

Podczas szkolenia dowiesz się:

W czasie pierwszego modułu opowiem Ci o wszystkich elementach nakrycia stołu, od porcelany, przez sztućce, obrus, serwetki, aż do eleganckich ozdób. Podpowiem, co zrobić, by goście czuli się wygodnie, ale taż przez długi czas wspominali Twój kunszt!

Dowiesz się, jak elegancko jeść świąteczne potrawy, by już nigdy więcej nie pobrudzić się barszczem i nie męczyć z ośćmi. Nauczę Cię pięknie i wygodnie siedzieć. Powiem, jak odpowiadać na niegrzeczne pytania i jak unikać niezręcznej ciszy.

Nie zakończę szkolenia dopóki nie odpowiem na wszystkie pytania, które będziesz mogła zadawać podczas całego szkolenia. 

Nazywam się Aleksandra Pakuła i jestem trenerką etykiety

W świecie szybkiej mody, niechlujnych relacji i błyskawicznie przemijających trendów ja zwracam uwagę na detale, które stanowią solidne fundamenty dla wdrażanych rozwiązań.

Pomagam odnaleźć się w rzeczywistości skomplikowanych biznesowych relacji, przekazując wiedzę z zakresu współczesnej etykiety.

Dostarczam niezbędnej wiedzy z zakresu etykiety biznesu, etykiety towarzyskiej, etykiety przy stole oraz etykiety dla dzieci.

Wiele godzin spędzam na salach szkoleniowych, pomagając moim kursantom zyskać niezachwianą pewność siebie.

Od ponad czterech lat tworzę w internecie miejsca służące do edukacji w dziedzinie savoir-vivre’u. Jestem autorką największego polskiego profilu na Instagramie poświęconego tematowi dobrego wychowania. Piszę bloga i publikuję swoje filmy edukacyjne na YouTube.

0X7A9439

Weź udział w szkoleniu!

PERFEKCYJNY ŚWIĄTECZNY STÓŁ

49 zł

Najczęściej zadawane pytania

Prezentacja to zbiór haseł, które porządkują trwające szkolenie. Zamiast niej uczestnicy otrzymają osobne materiały PDF, które pozwolą im wracać do przekazywanych informacji w dogodnym dla siebie momencie.

Tak. 3 dni po zakończeniu szkolenia otrzymasz nagranie webinaru, które dostępne będzie przez kolejne 12 miesięcy.

Oczywiście! Teoria bez praktyki na nic się nie zda. Na 3 dni przed szkoleniem poinformuję Cię, co powinnaś przygotować (np. sztućce), by móc ćwiczyć omawiane zagadnienia.

Nie. Wystarczy komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu.

Oczywiście. W czasie zakupów zaznacz, że jej potrzebujesz.

Skontaktuj się ze mną mailowo. Jestem dostępna pod adresem sklep@instytutetykiety.pl.

© 2021 Instytut Etykiety. Realizacja: Dotleniamy.pl