O mnie

Instytut Etykiety

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

Nazywam się Aleksandra Pakuła. Jestem trenerką etykiety i założycielką Instytutu Etykiety. Poza salą szkoleniową od ponad pięciu lat wiedzę z zakresu dobrych manier propaguje także w Internecie. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuję się w dziedzinie marketingu usług profesjonalnych i posiadam duże doświadczenie w pracy z osobami na najwyższych szczeblach korporacji. Mam przyjemność być autorką najpopularniejszego w Polsce bloga w całości poświęconego tematowi savoir-vivre’u.

Instytut Etykiety powstał z pasji do dzielenia się wiedzą z zakresu dobrych manier i komunikacji. Każdego dnia wspieram moich klientów w procesie budowania profesjonalnego wizerunku tak osób, jak i całych organizacji.

Zwracam uwagę na detale, ponieważ to one mają największy wpływ na późniejszy odbiór całego projektu. Uczę, wskazuję gotowe rozwiązania, ale także zachęcam do aktywowania własnej kreatywności. Udowadniam, że elegancja nie musi być nudna, lecz może stać się znakiem rozpoznawczym tak osoby, jak i marki.

W świecie szybkiej mody, niechlujnych relacji i błyskawicznie przemijających trendów ja zwracam uwagę na detale, które stanowią solidne fundamenty dla wdrażanych rozwiązań. Pomagam odnaleźć się w rzeczywistości skomplikowanych biznesowych relacji, przekazując wiedzę wiadomości z zakresu współczesnej etykiety. Dostarczam niezbędnej wiedzy z zakresu etykiety biznesu, etykiety towarzyskiej, etykiety przy stole oraz etykiety dla dzieci. Opracowuję oraz wdrażam strategie komunikacyjne, pomagając moim klientom utrwalać już zawiązane relacje oraz docierać do nowych odbiorców.

Dołącz do wyzwania!

Dołącz do grona subskrybentów najchętniej czytanego newslettera poświęconego tematowi etykiety i weź udział w 5-dniowym wyzwaniu Perfekcyjne pierwsze wrażenie!

Kontakt

kontakt@instytutetykiety.pl

© 2021 Instytut Etykiety. Realizacja: Dotleniamy.pl

Aleksandra Pakuła